MandagTisdagOnsdagTorsdagFredag
8:00-9:00
Ryghold
8:00-9:00
Ryghold

08:00 - 09:00
GLAD® Ryghold
08:00-09:00
GLAD® Ryghold
09:00-10:00
GLAD® Ryghold

09:00-10:00
GLAD® Hofte/Knæ
hold
9:00-10:00
Afspændings hold

9:00 - 10:00
GLAD® Knæ/hofte hold
09:00-10:00
GLAD® Ryghold
9:00 - 10:00
GLAD® Knæ/hofte hold
9:00-10:00
Afspændingshold

9:00 - 10:00
GLAD® Knæ/hofte hold
10:15 -11:15
Blandet boldhold

10:15 -11:15
GLAD® Hofte/Knæ
hold
10:15- 11:15
GLAD® Knæ/hofte hold

10:15 - 11:15
Mamma bootcamp

10:15 - 11:15
Tirsdags træning i træningscenteret
10:15- 11:15
GLAD® Knæ/hofte hold

10:15 - 11:15
Balancehold
10:15- 11:15
GLAD® Knæ/hofte hold

10:15-11:15
Pilates letøvede

10.15-11.15
Torsdagstræning i træningscenteret
10:15-11:15
GLAD® Knæ/hofte hold

10:15 - 11:15
Balancehold
10:15 - 11:15
Fredagstræning
Træning i maskiner.
11:15 - 12:15
Mix hold i træningscenteret.

11:15 - 12:15
Pilates

11:15-12:15
Boldhold
11:00 - 12:00 Herrehold

11:15-12:15
Balance rytmik

11:15 - 12:15
GLAD® Knæ/hofte hold

11:15-12:15
Træning i maskiner, i træningscenteret
11:15 - 12:15
Babytummel 5 - 10 mdr
11:15- 12:15
GLAD® Knæ/hofte hold

11:15 - 12:15
Rytmik og træning

11:45 -12:45
Blandet træning i træningscenteret
11:15 - 12:15
GLAD® Knæ/hofte hold

11:30 - 12:45
Hjertehold
12:15 - 13:15
Pilates

12:45-13:45
Blandet hold
Styrketræning.
12:00-13:00
Floorball for mænd med parkinsons.
Sted: Idrætscenteret, Ydesvej 2.

12:15 - 13:15
GLAD® Knæ/hofte hold

12:15 - 13:15
Power Puff Pigerne i træningscenter

12:45 - 13:45
Tirsdagsrytmik
12:15 - 13:15
Balance hold

12:45 -13:45
Neurologisk hold i træningsklinikken.
13:45-14:45
Damehold for sklerose- og parkinsonpatiente.
13:15 - 14:15
Tirsdagsholdet
Træning i maskiner.

13:15-14:15
GLAD® Knæ/hofte hold
13:15 -14:15
Pilates begynder
13.15-14.15
BabyTummel 2-5 mdr.

13.15-14.15
Torsdagsholdet
14:15-15:15
Blandet træning.
træningscenteret.
15:00 -16:00
GLAD® Hofte/Knæ
hold

15:00 -16:00
GLAD® Ryghold

15:00 - 16:00
Børn/unge hold i træningscenteret
15:00-16:00
Pilates for øvede

15:00 -16:00
GLAD® Hofte/Knæ
hold
16:00 - 17:00
Skulder/Nakke hold

16:00 - 17:00
Rytterfitness
16:00-17:00
GLAD® Ryghold
16:00 - 17:00
GLAD® Hofte/Knæ
hold
17:00-18:00
Ryghold

17:00-18:00
GLAD® Hofte/knæ hold
17:00 - 18:00
Cirkeltræningshold

17:00 – 18:00
Ryghold
17:00-18:00
Pilates
17:00 – 18:00
Ryghold

17:00-18:00
FITFødsel